#4
_

استان البرز

سومین کنگره بین المللی زنبورداری

موسسه علوم دامی کشور – بهمن ماه 1401

سومین کنگره بین المللی زنبورداری که هر 3 سال یکبار در موسه علوم دامی کشور برگزار می گردد امسال از 4 ام تا 7 ام بهمن ماه در سالن همایش ها با حضور اساتید، شخصیت های علمی داخلی و خارجی و زنبورداران برگزار شد.

شرکت کاوشگر سپهر جوان به عنوان تولیدکننده محصولات Prody 400 و Previta در حوزه زنبورداری در این کنگره حضور فعال داشت. در ایام برگزاری کنگره، تیم مدیریت و تحقیق – توسعه شرکت با تولیدکنندگان، شرکت های بازرگانی، صنایع وابسته زنبورداری و تولیدکنندگان فرآورده های زنبورعسل دیدار و گفتگو کردند.

ضمن ابراز تشکر از دکتر تاج آبادی گرامی و مهندس شیبک به عنوان مدیریت برگزاری کنگره و سایر دوستان گرامی از جمله دکتر مهدی اخوان مقدم، آقای نورمحمد، آقای فتحی نیا، مهندس سلیمانی ( مالک برند هفت گوهر )، آقای ملک زاده ( مالک برند پروبی ) و … امیدواریم در دوره آینده کنگره نیز حضور داشته باشیم.

اسلایدها را ورق زده و مطالعه کنید

سومین کنگره بین المللی زنبورداری
حضور دکتر جاویدانه مدیر عامل شرکت در غرفه کاوشگر سپهر جوان
تاثیر previta , prody300 در کمک به افزایش تولید ژل رویال
روز دوم سومین کنگره بین المللی زنبورداری
سومین کنگره بین المللی زنبورداری
#3
_

اصفهان

بیستمین نمایشگاه بین المللی دام ، طیور ، آبزیان ، دامپزشکی و فرآورده های لبنی

سالن امیرکبیر – شهریور 1401

در نمایشگاه امسال شرکتهای زیادی در عرصه ها و صنایع وابسته دامپروری حضور داشتند و فضایی دوستانه و علمی مهیا بود تا گروههای مختلف برای حل مشکلات و چالشهای علمی و اقتصادی این حوزه همفکری کنند.

در این فرصت چند روزه افتخار آن را داشتیم که با اساتید ، مدیران شرکتها ، فعالان حوزه دامپروری و … دیدار و پیرامون موضوعات مختلفی نظیر نقش جداره سلولی مخمر در باند کردن مایکوتوکسینها ، متعادل کردن PH شکمبه در نشخوارکنندگان و … گفتگو کردیم. با تشکر از دکتر تیموری مدیرعامل محترم شرکت سالم دام سپاهان ، برادران رحمتی از هلدینگ رحمت تجارت ، دکتر میرزاده شرکت تولیدکننده توکسین بایندر ویوان ، شرکت بازرگانی داودی و …

با تشکر ویژه از میزبانی مهندس شاهی ، مهندس کاظم زاد ، مجموعه پرسنل شرکت افرند دانش پارسیان و سایر دوستانی که در این روزها همراه ما بودند به ویژه اساتید ارجمند دکتر ساری و پرفسور قربانی بزرگوار

اسلایدها را ورق زده و مطالعه کنید

بیستمین نمایشگاه بین المللی دام ، طیور ، آبزیان ، دامپزشکی و فرآورده های لبنی( غرفه افرند دانش پارسیان)
بیستمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور(دیدار با پرفسور قربانی)
بیستمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور( غرفه هلدینگ رحمت تجارت)
بیستمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور ( غرفه شرکت دانش بنیان ویوان)
بیستمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور( غرفه شرکت سالم دام سپاهان)
بیستمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور( غرفه شرکت بازرگانی داودی)
بیستمین نمایشگاه بین المللی دام ، طیور ، آبزیان ، دامپزشکی و فرآورده های لبنی
#2
_

اصفهان

سمینار نقش تغذیه در گاو شیری 

هتل کوثر – تیرماه 1401

موجب خرسندی و افتخار بود که در روز سمینار میزبان اساتید ارجمند حوزه دامپزشکی و متخصصین تغذیه نشخوارکنندگان ،مدیران فارمهای صنعتی گاو شیری در اصفهان و فعالان دامپروری بودیم و ضمن برگزاری نشست صمیمانه و تبادل دانش و اطلاعات باچالشها و مشکلات تولیدکنندگان محترم آشنا شدیم. امیدکه راهکارها و محصولات شرکت کاوشگر سپهر جوان بتواند در امر تولید بهتر مانند همیشه به سهم خود نقش مهمی را ایفا کند.

جلسه پربار در رابطه با نقش تغذیه در گاوهای شیری و بحثهایی در رابطه با مصرف آنتی بیوتیک ، تنش اکسیداتیو التهابها تحت اسیدوز ، نقش مخمر و مشتقات آن در کاهش اثرات نامطلوب و … برگزار شد و ایشان ما نند همیشه ، مطالب به روز و مهم را با ما به اشتراک گذاشتند.

با سپاس فراوان از مهندس شاهی ، مهندس کاظم زاد و همکاران ایشان در شرکت افرند دانش پارسیان که در این ایام میزبان مدیریت و هکاران شرکت کاوشگر سپهر جوان بودند.

اسلایدها را ورق زده و مطالعه کنید

سمینار نقش تغذیه در گاو شیری ( استان اصفهان)
سمینار نقش تغذیه در گاو شیری ( دیدار با دامپزشکان و متخصصان تغذیه نشخوارکنندگان)
سمینار نقش تغذیه در گاو شیری (هتل کوثر)
عکس یادگاری دکتر جاویدانه و دکتر ساری درسمینار نقش تغذیه در گاو شیری
سمینار نقش تغذیه در گاو شیری
#1
_

دزفول

اولین نمایشگاه دستاوردها و توسعه پایدار دزفول

حسینیه ثاراله (ع) – اردیبهشت و خرداد 1401

نمایشگاه دستاوردهای شهرستان دزفول در محل حسینیه ثارالله (ع) دزفول برگزار شد . در این نمایشگاه کارخانجات و واحدهای صنعتی دستاوردهای خود را عرضه کردند و به تبادل و همفکری با هم پرداختند.

در فرصت چند روزه نمایشگاه مدیران شهری از جمله فرماندار ویژه دزفول جناب آقای فرهمندپور ، شهردار محترم جناب آقای عیسی زاده و … از غرفه کاوشگر سپهر جوان بازدید کردند و جویای محصولات و فعالیت های شرکت شدند.

در روزهای پایانی نمایشگاه در خدمت جناب آقای قوامی رئیس اداره شیلات شهرستان دزفول بودیم و پیرامون چگونگی همکاری های بعدی در رابطه با محصولات بر پایه تخمیر و پری بیوتیک صحبت کردیم. با تشکر از همراهان گرامی مهندس فهیمی زاده ، سرکار خانم دکتر سرورزاده ، سرکار خانم مهندس خلقتی و سرکار خانم مهندس ایمانی که در روزهای نمایشگاه در غرفه حضور داشتند

اسلایدها را ورق زده و مطالعه کنید

اولین نمایشگاه دستاوردها و توسعه پایدار دزفول
همکاران حاضر در غرفه( اولین نمایشگاه دستاوردها و توسعه پایدار دزفول)
حضور مدیران شرکت کاوشگر سپهر جوان در غرفه(اولین نمایشگاه دستاوردها و توسعه پایدار دزفول)
دیدار با مدیران شهری(اولین نمایشگاه دستاوردها و توسعه پایدار دزفول)
حضور رئیس اداره شیلات شهرستان دزفول در غرفه شرکت کاوشگر سپهر جوان
دیدار با همشهریان و مراجعه کنندگان در اولین نمایشگاه دستاوردها و توسعه پایدار دزفول
فعالیت های فرهنگی در حاشیه اولین نمایشگاه دستاوردها و توسعه پایدار دزفول