#3
_

اصفهان

بیستمین نمایشگاه بین المللی دام ، طیور ، آبزیان ، دامپزشکی و فرآورده های لبنی

سالن امیرکبیر – شهریور 1401

در نمایشگاه امسال شرکتهای زیادی در عرصه ها و صنایع وابسته دامپروری حضور داشتند و فضایی دوستانه و علمی مهیا بود تا گروههای مختلف برای حل مشکلات و چالشهای علمی و اقتصادی این حوزه همفکری کنند.

در این فرصت چند روزه افتخار آن را داشتیم که با اساتید ، مدیران شرکتها ، فعالان حوزه دامپروری و … دیدار و پیرامون موضوعات مختلفی نظیر نقش جداره سلولی مخمر در باند کردن مایکوتوکسینها ، متعادل کردن PH شکمبه در نشخوارکنندگان و … گفتگو کردیم. با تشکر از دکتر تیموری مدیرعامل محترم شرکت سالم دام سپاهان ، برادران رحمتی از هلدینگ رحمت تجارت ، دکتر میرزاده شرکت تولیدکننده توکسین بایندر ویوان ، شرکت بازرگانی داودی و …

با تشکر ویژه از میزبانی مهندس شاهی ، مهندس کاظم زاد ، مجموعه پرسنل شرکت افرند دانش پارسیان و سایر دوستانی که در این روزها همراه ما بودند به ویژه اساتید ارجمند دکتر ساری و پرفسور قربانی بزرگوار

اسلایدها را ورق زده و مطالعه کنید

#2
_

اصفهان

سمینار نقش تغذیه در گاو شیری 

هتل کوثر – تیرماه 1401

موجب خرسندی و افتخار بود که در روز سمینار میزبان اساتید ارجمند حوزه دامپزشکی و متخصصین تغذیه نشخوارکنندگان ،مدیران فارمهای صنعتی گاو شیری در اصفهان و فعالان دامپروری بودیم و ضمن برگزاری نشست صمیمانه و تبادل دانش و اطلاعات باچالشها و مشکلات تولیدکنندگان محترم آشنا شدیم. امیدکه راهکارها و محصولات شرکت کاوشگر سپهر جوان بتواند در امر تولید بهتر مانند همیشه به سهم خود نقش مهمی را ایفا کند.

جلسه پربار در رابطه با نقش تغذیه در گاوهای شیری و بحثهایی در رابطه با مصرف آنتی بیوتیک ، تنش اکسیداتیو التهابها تحت اسیدوز ، نقش مخمر و مشتقات آن در کاهش اثرات نامطلوب و … برگزار شد و ایشان ما نند همیشه ، مطالب به روز و مهم را با ما به اشتراک گذاشتند.

با سپاس فراوان از مهندس شاهی ، مهندس کاظم زاد و همکاران ایشان در شرکت افرند دانش پارسیان که در این ایام میزبان مدیریت و هکاران شرکت کاوشگر سپهر جوان بودند.

اسلایدها را ورق زده و مطالعه کنید

#1
_

دزفول

اولین نمایشگاه دستاوردها و توسعه پایدار دزفول

حسینیه ثاراله (ع) – اردیبهشت و خرداد 1401

نمایشگاه دستاوردهای شهرستان دزفول در محل حسینیه ثارالله (ع) دزفول برگزار شد . در این نمایشگاه کارخانجات و واحدهای صنعتی دستاوردهای خود را عرضه کردند و به تبادل و همفکری با هم پرداختند.

در فرصت چند روزه نمایشگاه مدیران شهری از جمله فرماندار ویژه دزفول جناب آقای فرهمندپور ، شهردار محترم جناب آقای عیسی زاده و … از غرفه کاوشگر سپهر جوان بازدید کردند و جویای محصولات و فعالیت های شرکت شدند.

در روزهای پایانی نمایشگاه در خدمت جناب آقای قوامی رئیس اداره شیلات شهرستان دزفول بودیم و پیرامون چگونگی همکاری های بعدی در رابطه با محصولات بر پایه تخمیر و پری بیوتیک صحبت کردیم. با تشکر از همراهان گرامی مهندس فهیمی زاده ، سرکار خانم دکتر سرورزاده ، سرکار خانم مهندس خلقتی و سرکار خانم مهندس ایمانی که در روزهای نمایشگاه در غرفه حضور داشتند

اسلایدها را ورق زده و مطالعه کنید